Katusetööde hinnakiri 2024

Katuse vahetuse hinnad sõltuvad mitmetest erinevatest teguritest nagu näiteks projekti suurus, keerukus, asukoht ja vajaminevad materjalid.

Materjalid

puitkatuse paigaldamine

Katusetööd

Katuselaast (haab)                     – 17,80

Katuselaast (kuusk)                  – 21,70

Katusesindel                              – 29,90

Katusekimm tangensiaalne    – 27,80

Katusekimm lülipuit (80%)    – 35.00

Katuselaud 32mm (kaanetuslaudis) – 24,80

Vana katusekatte eemaldamine – 4,00 – 6,80 

Roovituse paigaldamine – 5,20 – 6,80

Laastu paigaldamine roovitusele püssiga –  20,90

Kimmi paigaldamine  – 19,90

Sindli paigaldamine vertikaalselt – 22,30

Sindli paigaldamine “kalasaba muster” – 23,90

Laudkatuse paigaldamine – 23,50

Võta ühendust ja küsi täpset hinda meie spetsialistilt

Katuse ehituse hinnad - turu ülevaade

Keskmised katusetööde ehituse hinnad aastal 2024 varieeruvad Hange.ee keskkonna andmetel vahemikus 4000 € – 60 000 € seega on keskmine hinnavahemik väga suur. Sama suur erinevus on ka katuseehituse projektide vahel mistõttu ei saa iga hanget sama puuga lüüa ja konkreetset hinda ilma eelneva vestluseta öelda. Projekti maksumus kujuneb suuresti selle põhjal palju objekti omanik ise ettevalmistavalt tehtud jõuab, kas vajatakse ka vana katuse utiliseerimisega abi jpm.

Kõige parema aimduse saab Hange.ee kodulehel uurimustööd tehes või otse erinevate firmade käest hinnapakkumist küsides. Puitkatused OÜ katusetööde hinnakiri on meie kodulehel saadaval. Meie meeskond on hea meelega abiks võimaliku tulevase projekti hinnastamisel, seega kirjutage meile julgelt! 

Katuse ehituse hind sõltub mitmest erinevast tegurist kuid kõige suuremat rolli mängib lõpuks ikka kasutatav kattematerjal. Seega võtame võrdlusesse kõige populaarsemate katusekatete paigalduse keskmise hinna ~300 m2 kohta:

Välja toodud hinnavahemikud on suhtelised ning hind sõltub suuresti ka materjalidest, mis on kliendil olemas või mida pakub omalt poolt paigaldaja ettevõte. Oma rolli mängib ka hinnas sarikate seisukord. Puitkatus võib olla keskmisest kallima ruutmeetri hinnaga, kuid samas on miljööväärtuslikus seisukohas puidust katus võrreldamatu teiste katusekatte tüüpidega. Lisaks pakuvad mitmed puitkatuse (nt laastukatuse puhul) paigaldust koos materjaliga, mida tavaliselt eterniidi või kivikatuse paigalduse hind ei sisalda. Traditsiooniliste materjalide kasutamine toob kodule soojuse ja esteetilise ilme mille puhul ei saa hinda kõige määravama tegurina võtta.

Mida kliendid räägivad

Küsi pakkumist

Võta ühendust ning aitame sobiva lahenduse leidmisel!

    E-post: info@puitkatused.ee | © 2024 · Puitkatused OÜ · CODENOT