Tooted ja teenused

Puitkatused OÜ tuleb nõu ja jõuga appi kõigi Eestis levinud puidust katusekattematerjalide osas. Eestis on levinuim puidust katusekate laast, millel on ka ajalooliselt pikad traditsioonid. Vähemlevinud on sindlikatused ja kimmikatused, kuid neid ehitatakse aina rohkem. Lisaks ehitatakse üha rohkem ka vanu traditsioonilisi laudkatuseid, mis katsid vanadel aegadel ainult vähemtähtsaid kõrvalhooneid, kuid nüüd leiavad kasutust moodsates arhitektuurilahendustes. Katusetööde kõrvalt oleme meistrid tegema palgivahetustöid ning ehitame väiksemaid palkhooneid, kuhu kliendi soovil teeme ka põrandad ja laed .

Kimmikatused

Laiemalt levinud Euroopas ja Ameerikas, kus seda tuntakse üldnimetaja shindle all. Katusesindlid saetakse okaspuupuidust ning nende eripärana võib välja tuua võimaluse kimmide otsi erikujuliseks saagida ja niiviisi väga dekoratiivseid katuseid ehitada.

Sindelkatused

Valmistatud konkreetsete mõõtmete ja kujuga lauakestest, kus ühel küljel olevasse soonde kinnitub teise külje punn. Nii jäävad sindlid katusele justkui täispunnlaudis ja moodustavad terviklikuma koosluse.

Laastukatused

kõige lihtsamad ja ajalooliselt arhailisemad katused. Katuselaastud on tavaliselt valmistatud haavapuidust ja katused ehitatud kolmekordsena.

Laudkatused

Valmistatakse ajaloolise eeskuju põhjal ja paigaldatakse vertikaalasendisse kaanlaudisena. On kasutatud vähemtähtsatel kõrvalhoonetel, aga korrektse konstruktsiooni puhul sobib igale viilkatusele.

Renoveerimine

Kõiki katuste või hoonete  ümberehitamistöid, mille käigus parandatakse olemasolevat seisukorda saab nimetada tegelikult renoveerimistöödeks.

Palkhoonete ehitamine

Seda võib nimetada pigem meie meistrite hobiks, oleme ehitanud palkhooneid katusetööde kõrvaltegevusena talviti Saaremaal. Seal võib leida mõnegi palktare ja turistide majutushoone, mis meie meeste kätetöö.

Üldehitustööd

Seda võib nimetada pigem meie meistrite hobiks, oleme ehitanud palkhooneid katusetööde kõrvaltegevusena talviti Saaremaal. Seal võib leida mõnegi palktare ja turistide majutushoone, mis meie meeste kätetöö.

Küsi pakkumist

Võta ühendust ning aitame sobiva lahenduse leidmisel!

    E-post: info@puitkatused.ee | © 2024 · Puitkatused OÜ · CODENOT